Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mimoza Shkodra - Une Kam Fatin Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

As dielli nuk mi than dot lotet nga syt e mi
Jetoj me kujtimin kur me the TE DUA vetem ty
Nga qastet qe jemi bashk
Do te mundohem te te dashuroj
Do te ndahem ne mot te zjarrt
Qe shpirti tme mundoj

Ref: 2x
Merri engjujt leht te varri
Le te vin deri tek ti
Dhe ne mbremje i vetmuar
Kujtoje tonen dashuri

Jam larg ketu jetoj pa ty
Pa te vetmen shpres pa dashuri
Dhe sa her ty dua tet ndjej
Veten e genjej

Dhe qdo gje rreth vetes me thoj
Se edhe nje dit duhet te jetoj
Ndoshta dhimbjen mund ta sheroj
Kjo kenge qe e kendoj

Ref: 3x
Merri engjujt leht te varri
Le te vin deri tek ti
Dhe ne mbremje i vetmuar
Kujtoje tonen dashuri


Ky tekst u dërgua nga Rina Gubetini

Mimoza Shkodra - Une Kam Fatin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Une Kam Fatin".
3. Video është e këngës "Une Kam Fatin", por nuk këndohet nga Mimoza Shkodra.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mimoza Shkodra:


Komente 0