Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mimoza Shkodra - Sot Do Pi

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sot Do Pi".
3. Video është e këngës "Sot Do Pi", por nuk këndohet nga Mimoza Shkodra.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mimoza Shkodra - Sot Do Pi  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  6

Komente

Asnjë Koment

05/12/2018

2018-12-05T18:09:50+00:00REF. 2x:
Sot do pi,do pi,do pi,
Se per ty keshtu ma nin
Nuk vjen maa
Kjo rini

Ti e dinn
Sa t'ka dasht ty shpirti im
Ndjenjat nuk kane fund
Kane vetem fillim
Është e vertete kur
Te them pa ty s'kam jet'
Kur te shoh ne sy dhe mbes
Puthjen tënde menxi pres
Fale zemren,fale
Dhe mos u bej pishman
Se dashuria është e bukur
Kur qesh e kur qan.

REF. 2x:
Sot do pi,do pi,do pi,
Se per ty keshtu ma nin
Nuk vjen maa
Kjo rini.

Se per ty keshtu ma nin
Nuk vjen maa
Kjo rini

Ti e dinn
Sa t'ka dasht ty shpirti im
Ndjenjat nuk kane fund
Kane vetem fillim
Është e vertete kur
Te them pa ty s'kam jet'
Kur te shoh ne sy dhe mbes
Puthjen tënde menxi pres
Fale zemren,fale
Dhe mos u bej pishman
Se dashuria është e bukur
Kur qesh e kur qan.

Ref.2x:
Sot do pi,do pi,do pi,
Se per ty keshtu ma nin
Nuk vjen maaa
Kjo rini


Ky tekst u dërgua nga 🥰🥰18

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Mimoza Shkodra:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet