Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mirsim Ibrahimi (Mirsi)

Mirsim Ibrahimi (Mirsi) - Festojm Sebashku Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Shum dom me ke ba
Ti as vet sedin
Jeten ma shkatrrove
Sevi moj sevi
Rf
Tash ti pedon tjetrin
Mu a me ke lan
Jeta sesht si lule
Ashtu ti mendon
Ti nje dit dotë kthehesh
Von e kupton
E atehere moj gjane
Por dot jet von
Rf
Dy gotat e plota
Nê tavolin m'shoqrojn
Njera me raki tjetra
Lot pikon
Rf

Ky tekst u dërgua nga Alban ibrahimiPublikimi: 25/12/2014


Mirsim Ibrahimi (Mirsi) - Festojm Sebashku
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Festojm Sebashku".
3. Video është e këngës "Festojm Sebashku", por nuk këndohet nga Mirsim Ibrahimi (Mirsi).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mirsim Ibrahimi (Mirsi):


Komente 0