Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Mixey - Over  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  5

Komente

1 🔥

21/07/2012

2012-07-21T16:31:18+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Over" kënduar nga Mixey.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Will.i.am - Over

[will.i.am]
Feeling down, down, it's all ohh-ohh-ver
Heading down down down [2X]

[will.i.am]
I just can't get over
Simple little fact the the love is over
I thought me and you was gon' get older
And then go half on a baby and mold her
I thought I was gon' always hold ya
Even though we constantly fought like soldiers
Together we 'sposed to fall down like boulders
But ever since the weather been gettin colder
We're lookin for closure, cause we couldn't stay in love
Cause we both miserable in love
And I'm even worse without you

[Chorus]
I walked away and I'm feeling down, down (it's all ohh-ohh-ver)
But even if I stayed I'd be feeling down down down [2X]

[will.i.am]
This situation, needs a brand new configuration
Baby take a look at our relationship, it's sittin on a rocky foundation
And that's why conversations are confrontational
and cause frustrations, the cause of our separation
is a culmination of complications, and that's why we gotta quit the love
Cause we both miserable in love
And I'm even worse without you

[Chorus]

[Interlude]
It's over, it's ohh-ohhhhh-ver....
It's ohhhhhhhhhhh-ver

[will.i.am]
I don't know where I should go, backwards or forwards now
I don't know what I should do, feelin lonely or be with you
I heard this on another song, you don't know what you got 'til it's gone
Yu don't know what you got 'til it's gone, don't know what you got
We gotta quit the love
Cause we both miserable in love
And I'm even worse without you

[Chorus]
At a higher pitch [2X]

[Interlude]
At a higher pitch
Oh it's ohhhhhhhhhh-verrrrrrrr
It's ohhhhh-verrrrrrr
Don't shed a tear for me, it's oh-verrrrrrr
Don't shed a tear, although it's ohhh-verrrr

Tarkan - Over

Sorry can be the hardest word
When you know youre wrong
Shes heard it all before
with every word unspoken
Each moment comes undone
You can feel that she is gone

OOO
Cant get you out of my mind
just cant move on

Oh Im broken
So this is how I fall
Too late for sorry
You cant hear me call
Oh no now I cant go back its
Over, over

When your hearts not open
You cant see what youve got
Or you started from
It makes no sense that I just turned
walked away but I did
How did I just give in

OOO
Cant get you out of my mind
just cant move on

Oh Im broken
So this is how I fall
Too late for sorry
You cant hear me call
Oh no now I cant go back its
Over, over

I should let you know
Without you Im so lost
All alone so cold without you
How did I ever let you go
How did I ever let you go

[Chorus]

Oh Im broken
Too late for sorry
Oh no, is it really over?
Më Shumë Këngë Nga Mixey:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet