A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Mjelo - Jam Si Jam


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

17/04/2005

2005-04-17T00:00:00

Participating in

Top Fest 2


EDHE TI E DI QE SHUM UN KAM NDRYSHUAR
MUNOHEM ME FLET TY PER TY HARRUAR
POR NUK MUNDEM SE TI JE GJITHCKA PER MUA
SE VAJZE TJETER NUK MUNDEM ME I THAN TE DUA
SA PREMTIME I KAM BO POR DAM I KAM CU
NUK MUNDEM T'KERKOJ FALJE SE SHUM HER UN T'KAM
LENDU
SE NK DITA DASHURIN UN TA VLERSOJA
SE DHIMBJEN QE T'SHKAKTOVA UN SE KUPTOJA


Lyrics submited by domeniko


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019