Mjolli
Mjolli
Mjolli
  • Emri i Vërtetë:
  • Iris Mjolli:
  • Vendlindja:
  • Tirane Shqipëri
  • Mosha:
  • 22 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 7 Maj 2000
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♉ Demi
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: hip-hop
Mjolli është këngëtare. Mjolli, ose emri i plote Iris Mjolli ka lindur ne vitin 2000 ne Tirane. Ajo studion per Banke/Finance por gjithashtu po ve ne jete dhe pasionin e saj muziken.

Më datë 24 Nëntor 2019, Mjolli publikon videoklipin "Don". Videoklipi u prodhua nga kompania Pro Video.

Më datë 30 Gusht 2020, Mjolli publikon videoklipin "Ride". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Mjolli. Produksioni audio u realizua nga Contraband Gotti.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 1