Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Monika & Kristela - Vetëm Unë E Di  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2003

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Kristela Trungu

21/11/2003

2003-11-20T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Vetëm Unë E Di" kënduar nga Monika & Kristela.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Monika Trungu:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet