Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mossi - Liga Kampionave Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  13

Dit e re pare t’re jom tu njeh
Rri i pit ja i ngrit veq tu ngreh
E ski ma real qashtu hi edhe n’dhe
E krejt e din per qka ke qka ke ble
Po tboj be si un asnjo ski me mujt
Kur pi ni tu fol per della do do
krejt po du me lujt
Zot un eci n’durt e tuja
rujem se spo di mu rujt
As qe pe kqyrim kush osht
as qa osht pi kryna gjethkuj
N’ket loj me kerkon nuk krahasona,
Me m’krahasu idhnona
I kom 100 fitore, ta luj si maradona
Pa fitim nuk munona,
arrestona lirohna
E kthehna n’fush si refer
veq qkepi kartona
Bitch I’m ballin’ ku karin e ki hallin
2 vet ma bin tallin,
2 tjer e marin mallin
Luftoj me 30 shok,
kur ta lshoj rrafallin
I dekti me t’dektin,
i gjalli me t’gjallin
Ska fjal qe m’pershkrun,
pa pare skryna pun
Ska tjeter kampion,
sdel kerkush qe na mun
Kush do qe don me lujt me jet, me jet e pagun
Hekra keni bo krejt, po 1 sjeni qe gjun

Ref 2x

Problemet vin me pare
Paret, bi**hat ashiqare
Liga kampionave
T’mushi me medalje x3

Hala po m’thirrin vet,
Qe njo 10-11 vjet,
Paret po mvin te dera,
Mrena mhin deri nkrevet
Masi po tdoket leht po du
Me tpa ty qysh pi bjen
Kur vjen fjala per della
Krejt e din qe jom ma della nven
M’permen qdo stacion
Un veq ndrroj formacion
Jom vet e zeza vetit
Jom gati per aksion
I marr paret e huja pa as 1 emocion
Osht liga kampionave
Un jom kampion
E di qe mu mtakon
Me bo qa ti sun bon
Se jom i lindun veq me jetu
Qa ti sun jeton
1 guri n’goj e kom
E maj e silli si bonbon
Jom shtylla kryesore e krimit
Pa mu s’funksionon
Qdo nat midis qyteti
Boj della vet i treti
E kur na lidhin dajt
Krejt i marr permi veti
Hala tu ik prej shteti
Qata sun po kthehna
Spo shitna as spo blena
Po shprehna qysh po ndjena

Ref 2x

Problemet vin me pare
Paret, bi**hat ashiqare
Liga kampionave
T’mushi me medalje x3


Ky tekst u dërgua nga BregaliaMossi
Renditja: Top 200
Publikimi: 17/12/2018


Mossi - Liga Kampionave
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Liga Kampionave".
3. Video është e këngës "Liga Kampionave", por nuk këndohet nga Mossi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mossi:


Komente 0