Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mossi - Maniak

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Maniak".
3. Video është e këngës "Maniak", por nuk këndohet nga Mossi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mossi - Maniak  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  55

Komente

Asnjë Koment

01/12/2019

2019-12-01T15:03:57+00:00Ref.X2
Maniak
Deri tdes mes
Po shokt i kom nzemer
E zemren se shes BITCH BOY
Nuk ki ma kriminel
Berlin Bruksel
Tu kry pun me ni tel

Njerzt folin per mu
Smi din ass punt
Sun po marr frym
Hala i kom full hunt
Jom i unt per sukses
Deri nditen qe des
Edhe nese ka ren
Une kurr skom stres
Mos na hini kurr nmes
I ftoft osht veni
Qe sjeni per probleme
Neve mos na permeni
Kom dosta tek veni
Hala nrrug tkqija
Hala kurr sjom nshpi
Ma ban gajlen kejt shpija
Na ka rrit qelia
Mboni tfort arratia
Sniset porosia
Pa kalu ndur tmia
Ktu mungon dashnia
Ktu nuk ka rrespekt
I vetmi sen qe me ty mun na lidh
Jon lekt
Si te marr e kom t’hjekt
Dirket dal e coptoj
Dajt tum percjell
Tu prit ku po gaboj
Qarkulloj me havera
Skthehum deri nmengjes
Shokt i kom nzemer
E zemren sta shes BitCh BoY

Ref.X2
Manjakk
Deri tdes mes
Po shokt i kom nzemer
E zemren se shes BITCH BOY
Nuk ki ma kriminel
Berlin Bruksel
Tu kry pun me ni tel

Jom rrit me pun tkqija
Per qata i kom ngjak
Ja nisa per pak
Tash u bona MANIAK
I dal vetit hak
Kta secili e din
E kur i du 10 copa
Kam hermano nBerlin
Hala della hala tok
I kom xhepat kejt kok
E ti pidh e din mir
Pse ma na nuk jena shok
I boj kejt qa te rrok
Hi kudo qe ka fitim
Tu e nda me vlla ni qeli
N’paraburgim
E kom jeten trishtim
E ku hi nuk ka kthim
Ska asni kuptim
Nese na nuk bojna krim
Padyshim i veqant
Garant sdojn mem pa mir
Kom fletarrest
Po hala sillna lir
E kom jeten e shtir
E maj mallin e mir
E me kta qe rri
Jena lidh si zingjir
Ma me mu bir
Se me mu nuk ta qet
Ktu kerkush shokt
E as veten se shet

Ref.X2
Manjakk
Deri tdes mes
Po shokt i kom nzemer
E zemren sta shes BITCH BOY
Nuk ki ma kriminel
Berlin Bruksel
Tu kry pun me ni tel


Ky tekst u dërgua nga K1nngz   k1nnGz6

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Mossi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet