Më mbaj mend (për 1 muaj)

Motrat Ademi - O Gyrbet Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Sa nate e gjat kjo nat pa gjum
mka lon jeta i vetmun

Ref: 2x

Larg familjen ne gurbet
jam betur fikalli vete

Ref: 2

O gurbet o gurbet si tja boj
hallin medet ne vet te huj jam
qellu une i vetmi qyqe vet

E kujtoj nenen me lote vajton
vajtoj pa ndal snalem dom

Ref:2x

Sa i mbusha shtatemdhet vjet
mora rrugen per gyrbet

Ref: 2

O gurbet o gurbet si tja boj
hallin medet ne vet te huj jam
qellu une i vetmi qyqe vet

Ref: 2

O gurbet o gurbet si tja boj
hallin medet ne vet te huj jam
qellu une i vetmi qyqe vet


Ky tekst u dërgua nga  Loraa

Motrat Ademi - O Gyrbet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "O Gyrbet".
3. Video është e këngës "O Gyrbet", por nuk këndohet nga Motrat Ademi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0