A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Motrat Kabashi - S'do Ndal


Choose star rating

Rating:  2 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

18/02/2011

2011-02-18T13:37:46

Participating in

Top Fest 8


aaaaaaaaaaaaaaaaaa
jumbo,jumbo
aaaaaaaaaaaaaaa
s do ndal
cdo dite qe vjen dhe me shume e kuptoj
qe jeta ne vetvete eshte thjesht nje loje
ne jemi ata qe interpretojme
jemi ata qe s jemi
themi cka nuk e mendojme
jetojme ne kete bote plot me genjeshtra
ku eshte kaq e veshtire qe ti te jesh vetvetja
perplasem me intriga,pengohem ne buzeqeshje
REFaaaa asnjeher jo jo sno te ndal
nga ky labirinth me ne fund do te dal
aaaa asnjehere nga loja jetes sdo ndal
dhe sot fatin tim do marr
aaaaaaa
jumbo jumbo
sdo ndal


Lyrics submited by Kristjana


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019