Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mozzi - Sa Keq Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Reff:
Sa keq o ka mvjen
Qe afer nuk jem
Sa keq o ka mvjen
Smujta me ty mu shpreh

Outr:
Sa keq sa keq
Sa keq o ka mvjen

Rep1:
Mke lan vet
Mke lan vet
E ket sen mir e di mir e di
Sa kom enderru une per ty
Qe me mbajt nje dashni
x2:Mo kurr nuk u pam
Mo kurr nuk u pam
E andrrat tash mbeten ngjys

Reff:
Sa keq o ka mvjen
Qe afer nuk jem
Sa keq o ka mvjen
Smujta me ty mu shpreh

Outr:
Sa keq sa keq
Sa keq o ka mvjen

Rep2:m
Vetem 1 dashni
Vetem 1 dashni
Ti nuk e mbajte ket premtim
Kush i merr fajet per ket gabim x2
E di une kom faj
Se ty smuj me ta lan fajinn
Tash qe je met vet
A thu kush ta nal vajinn

Reff:
Sa keq o ka mvjen
Qe afer nuk jem
Sa keq o ka mvjen
Smujta me ty mu shpreh

Outr:
Sa keq sa keq
Sa keq o ka mvjenNuk kemi video për këtë këngë.


Mozzi
Publikimi: 15/06/2019


Mozzi - Sa Keq
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa Keq".
3. Video është e këngës "Sa Keq", por nuk këndohet nga Mozzi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mozzi:


Komente 0