Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mr.Don
  • Vendlindja:
  • Mitrovice 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 29 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 1 Shtator 1991
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♍ Virgjeresha
Nuk ka akoma asnjë votë

Këndon kryesisht: hip-hop

Mr.Don është këngëtar. Mr.Don ka lindur dhe jeton ne Mitrovicë. Deri më tani Gjimnazin e përfundoi në "Frang Bardhi" Mitrovicë.

Më datë 6 Korrik 2013, Mr.Don publikon videoklipin "Kosovë Jamaica". Videoklipi u prodhua nga Pinkmoon Creative.

Më datë 15 Korrik 2015, Mr.Don publikon videoklipin "Elegji".

Më datë 31 Korrik 2016, Mr.Don publikon videoklipin "Malli". Muzika e këngës u punua nga Mixey, teksti u shkrua nga vetë Mr.Don. Videoklipi u prodhua nga Pinkmoon Creative.

Më datë 9 Maj 2018, Mr.Don publikon videoklipin "P9".

Më datë 28 Qershor 2018, Mr.Don publikon videoklipin "Djemt E Kqi".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Punuan Biografinë:  DenNisy  

Komente

Asnjë Koment


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet