Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mr Elvis - Ne Pranga Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

cohu e shkerdhat cohu ,cohu ec para para
ne nje jete tjeter gjith kta njerez qe bejne te mirin per vjedhje vrasje perdhunim tradhti bashkeshortore dhe pse jo pedofilizmin pra historit jane te ndryshme skam cflas me teper per shkakun kryesor si dhe grindja per nje femer pra kta njerez mallkojne veten duke thirur ajde pra tqifsha jeten ndoshta duket banale ,banale sot kjo shprehje te lutem zot i madh permbys kte vend ktheje se nuk jetojme dot jo me pranga neper duar ku zemren edhe shpirtin kan sot te izoluar nuk munden ta durojne dot lageshtiren e qelise dhe miqte qe levizin si vizitore te perjetesis

reff


Ky tekst u dërgua nga anormal outlawMr Elvis
Publikimi: 01/12/2000


Mr Elvis - Ne Pranga
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ne Pranga".
3. Video është e këngës "Ne Pranga", por nuk këndohet nga Mr Elvis.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mr Elvis:


Komente 0