Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mr Elvis - Me Beso Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  4

Jo smendoj per asgje kur un ty te kam pran se nga eksitimi yt po me digjet trupi zjarr jo smendoj te eksistoj ne ket bot te rreme se po me knaqe shum moj embelsin me karramele ne errsir dua te rri pa asnje tjeter pran se ket mbremje veq per ty e rezervova un vajz ti pershperis si njeri tjetri te eksituar ne kulm sdu ta di (se di qysh thot) dua ti tregoj botes se qfar ben ti per mua e ti thirr me te madhe ne ty djal jam dashurue i gezuar jam pa mas se vertet e kam pas vetes kerkoj dhe per qdo gje vajz tek un të mbeshtetesh se kto duar i kam me shpirt dot thot se un me te rri me ty vajz e dashur s`te ndrroj as me flori por dhe ti njekosisht mendon te njejten gjë ndaj ne nga njeri tjeter sna ndan ne not asgje

REF x1

Te jesh e sigurt vajz se ty te du
dhe ndaj mos mendo qe kam tradhtu
kio qe them e dashur sesht mashtrim
se veq tek tij zemer gjej qendrim
jam i sinqert e dashur me beso
ndaj te lutem dhe me kupto
tjeter vajz kurr nuk dashuroj
se veq me ty jeten do kaloj

Ndihem vertet mir kur na shohin te gezuar kapur dor per dore pse jo te perqafuar nga harmonia jon te tjeret jan verbuar po plasin nga inati kur na shohin te bashkuar po sinqerisht me ty do te jem nga jeta vdekje dhe po te vdes e dashur do te jem ne zemren tënde per ktë jam i sigurt se e di qe mdashuron dhe kur un më të mos jem ne zëmrën tënde do të vë ndoshta duket ni lehtsi qe mendoj te tiLLa gjera por nuk duroj vajz tek tih te bejn te tjera gjera kio stregon gjelozi po tregon besnikri kur un qendroj besnik krekoj t`qendron edhe ti ndaj mos u merzit te lutem kur per ty interesohem met vertet kto veprime tebejn te acarohesh kur ndij vajz per ty sinqerisht ndihem keq ndaj te lutem shum t`kuptohem qe me ty te jem gjithmon

REF x1

Te jesh e sigurt vajz se ty te du
dhe ndaj mos mendo qe kam tradhtu
kio qe them e dashur sesht mashtrim
se veq tek tij zemer gjej qendrim
jam i sinqert e dashur me beso
ndaj te lutem dhe me kupto
tjeter vajz kurr nuk dashuroj
se veq me ty jeten do kaloj

Te gjitha kto qe i shpreha vertet vajz i meriton (spo mirret vesh) je shum e mir ne tvertet sa qe per vete shum teben komplimentet jam shum pak ti shum me teper meriton je e mir sa me ska tieter io sme hin ne sy sme intereson assgje ne bot
kur pran meje mqendron Tih ti mshkakton dhe emocion kur me shfaqesh per ball nga bukuria jote shpesh me vijn ment verdaLL perse vall ndodh kjo gje ti vajz te lutem ma shpjego
ndoshta zemrat tona me mir ket gje me mir e vertetojn un dhe ti pergjithmon ne ket jet te pandar kush sna do te miren e jo e mira ka per ti vrar le Ta marrin vesh se sa duhemi un dhe Tih u plast edhe zemra nese per ne ka gjelozi te dy ne ket jet veqse shtypjet ti kalojm
dashurim midis ne ska bot qe e ndalon

REFx3

Te jesh e sigurt vajz se ty te du
dhe ndaj mos mendo qe kam tradhtu
kio qe them e dashur sesht mashtrim
se veq tek tij zemer gjej qendrim
jam i sinqert e dashur me beso
ndaj te lutem dhe me kupto
tjeter vajz kurr nuk dashuroj
se veq me ty jeten do kaloj


Ky tekst u dërgua nga Ylber Kabashi(big Liion)Mr Elvis
Publikimi: 02/02/2013


Mr Elvis - Me Beso
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Beso".
3. Video është e këngës "Me Beso", por nuk këndohet nga Mr Elvis.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mr Elvis:


Komente 0