Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Muhabbet - Bitte

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bitte".
3. Video është e këngës "Bitte", por nuk këndohet nga Muhabbet.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Muhabbet - Bitte  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00Sieh dich vor bevor du gehst
Ých will nicht das du vergisst
Das ich, nicht dein leben lang
Ohne dich kann
Meine seele geht mir dir dann

Pass bitte auf dich auf
Denk an mich wenn du dich selbst vergisst
Was du mir wert bist ist nicht
Denk nicht das ich das an einem song nimmst

Sieh dich vor wenn du aufgibst
Ich will nicht das du vergisst
Das
Ich hier bin wenn du stürzt
Alles andere lass ich stehn
Sofort

Denn niemand außer du
Gib mir kraft genug
All mein leben steckt in dir
Bitte hör mir zu
Lässt du mir die chance
Für ein neubeginn
Ich werde stärker sein
Wirst du für mich bleiben

Bitte bleib nur bei mir
Ich ertrag es nicht dich zu verliern
Alleine du machst wieder gut
Was mir andere antun
Bitte bleib nur bei mir
Ich ertrag es nicht dich zu verliern
Alleine du machst wieder gut
Was mir andere antun

Bist du da so bist du warm
Und schützt mich vor meinem untergang
Doch, bist du fort
Ist es kalt
Und ich erfrier und sterbe ganz allein

Kannst du einsam sein
Ých kann es nicht
Denn ich weis was ich an dir hab

Bitte bleib nur bei mir
Ich ertrag es nicht dich zu verliern
Alleine du machst wieder gut
Was mir andere antun
Bitte bleib nur bei mir
Ich ertrag es nicht dich zu verliern
Alleine du machst wieder gut
Was mir andere antun


Më Shumë Këngë Nga Muhabbet:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet