Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mursel Murseli - Merre Zemren Tande Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

sonte qenka nata
kur ta them tverteten
kto 2-zemrat tona njera-tjetren e gjeten
premtimin e mbaj
dhe po te premtoj
ti do tjesh e imja
shum te dashuroj
ref 2x
merre zemren tane
mbylle me 7-dry
do ta gjej menyren ooo
zemer kam me t hy.

bukurija jote
shpirtin ma ngacmon
buzeqeshja e jote sa me disponon
premtimin e mbaj
dhe po te premtoj
ti do tjesh e imja
shum te dashuroj

ref 4x
merre zemren tane
mbylle me 7-dry
do ta gjej menyren ooo
zemer kam me t hy.


Ky tekst u dërgua nga  leli2013Mursel Murseli
Renditja: Top 200
Publikimi: 30/01/2014


Mursel Murseli - Merre Zemren Tande
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Merre Zemren Tande".
3. Video është e këngës "Merre Zemren Tande", por nuk këndohet nga Mursel Murseli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mursel Murseli:


Komente 0