Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nafidan Miftari - Çohu Rexho Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Çohu more Rexho dil të lama
Darsem t'madhe po të ben nëna
Çohu rexho çohu djalo
Çohu ma i miri i nanës
Se s'ka nena tjetër o

Po vijn krushqit rrethit t'malit
Rexha i vdekur n'grashte e kalitë
Çohu rexho çohu djalo
Çohu sokoli i nanës
O sot ma mir po m'dokesh o

Ty more allshe tu keputshin jelat
Qysh ma myte rexhën shkelma
Çohu rexho çohu djalo
Çohu ma i miri i nanës
O se ma djege zemrën o

Ju more krushqit hani e pini
Neser rexhën n'dhe t'ma shtini
Çohu rexho çohu djalo
Çohu deli i nanës
O se ma fike jeten o


Ky tekst u dërgua nga Abuzaki🇦🇱🇮🇹🇩🇪

Nafidan Miftari - Çohu Rexho
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Çohu Rexho".
3. Video është e këngës "Çohu Rexho", por nuk këndohet nga Nafidan Miftari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nafidan Miftari:


Komente 0