Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nafidan Miftari - Haj Me Det Per Dit Te Sodit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Ni dite heret sa zbardhi drita
2X. O kalldermit o kalas u ngjit aaa

Tuj ba menë tuj o mendu eee
2X. O hupi njerzimi bre jem o Hutu eee

A a a qysh ka ardh e Vero zamane
2X. O njeriu njeri menooo Se ban

Vllau me vlla kan hy o n'gatrrese
2X. O sdojn me fol o pa interes

Ka hup nera hupi resepekti
2X O na ka hy o mor Sherri ner veti

Dikur n'oda matej burrnia
2X. O sod ne krye t'venit po flasin thmia

Gjithë luan moro m'kan O thirr mue
2X O tash Dhe emrin bre ma kan ndrrue

Te oxhaku o vlonte vala
2X. O 100 lira Moro shkonte fjala

Tash me dasht me fol o naj fjale
2x O Se ban me mor kush Se je gjall

Kan met than e boll o plake
2X O Se ke nis o me u rrukate

Pak me dasht mej msu o për S'mari
2X O pom thon shuj o Bree Se na s'ham bari

I'kam ra dynjajes n'trakeee
Oooo ha mashum edhe flas ma pakeeee


Ky tekst u dërgua nga Mendi

Nafidan Miftari - Haj Me Det Per Dit Te Sodit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Haj Me Det Per Dit Te Sodit".
3. Video është e këngës "Haj Me Det Per Dit Te Sodit", por nuk këndohet nga Nafidan Miftari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nafidan Miftari:


Komente 0