Më mbaj mend (për 1 muaj)

Naile Hoxha - Valizakja Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.7 / Votuan:  3

O se shkoj në pyll o mi lale
O s’më pret nagaqja
O se më rri mendja mi lale
O ke valizakja.

Ref.:
O valizakja e lalës, ku je?
O mi gushbardhakja e lalës, ku je?
Do t’shkoj lala në Kavajë
Me lot lala moj do ta qaj.

O valizake mi lale
Më ka zanë sevdaja
O të çoj lala mi goce
Te kullat e bardha.

Ref.:
O mi valizake e lalës, ku je?
O mi buzsheqerja e lalës, ku je?
Do t’rri lala në Tironë
Si dashi me kumonë.


Ky tekst u dërgua nga  stafi


Nuk kemi video për këtë këngë.


Naile Hoxha
Publikimi: 01/12/1992


Naile Hoxha - Valizakja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Valizakja".
3. Video është e këngës "Valizakja", por nuk këndohet nga Naile Hoxha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Naile Hoxha:


Komente 0