Më mbaj mend (për 1 muaj)

Naser Beqiri - Pse Shkove Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


x2
Sonte jam i vetem
ne ket dhom te erret
vetem vetmia m`ben shoqri

Ref: x2
Pse kur shkove
te gjitha mi more
zemmren time
shuum ma lendove

x2
Mallkoj veten
pse kam lind
pse asgje
s`po me shkon mir

Ref: x3
A erdha n`ket bot
pas teje t`vrapooj
apo ndoshta ket e meritoj


Ky tekst u dërgua nga  rebeli


Nuk kemi video për këtë këngë.
Naser Beqiri - Pse Shkove
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pse Shkove".
3. Video është e këngës "Pse Shkove", por nuk këndohet nga Naser Beqiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Naser Beqiri:


Komente 0