Më mbaj mend (për 1 muaj)

Naser Bytyqi - Ah Dashni E Ndaluar Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


shum keng per ty jan kenduar
shum her t`kan nem e t`kan mallkuar
sa vete per ty kan ndegjuar
sa shum ne ty jan mashtrua

ref.
ah dahsni e ndaluar
ma mir mos t'kisha taku
ma mir kisha hy ne zjarr
se ty zemren me ta fal

sa e sa kan mbet pa shpres
kurr ma ty nuk te zan bes
ashtu kam mbet edhe un
me lot ne sy naten pa gjumPublikimi: 11/07/2012


Më Shumë Këngë Nga Naser Bytyqi:


Komente 0


Naser Bytyqi - Ah Dashni E Ndaluar
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ah Dashni E Ndaluar".
3. Video është e këngës "Ah Dashni E Ndaluar", por nuk këndohet nga Naser Bytyqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.