Më mbaj mend (për 1 muaj)

Naser Bytyqi - Nuk E Di A Me Sheh Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


nga nje her esht e pa drejt
barr te madhe jep kjo jet
e naj mer ata qe i kemi krejt
sa do qe e kam veshtir
me ket keng t`them lamtumir
ndoshta atje ku je e ke me mir

ishe hapi im i par
ishe fjala ime e par
ska me lot
tash ka vetem mall

reff.
nuk e di a me sheh
nuke di a me sheh
dashurin a ma ndjen
sado larg qe je

nuk e di a me sheh
nuke di a me sheh
dua qe te krenohesh
me ata qe i le

ishe msusi me i mir
dhe gjykatsi me i drejt
sa do nuk te ledhatoj kjo jete
dhe ma le trashigimi
me te madhen pasuri
amanetin qe te mbes njeriPublikimi: 03/01/2009


Naser Bytyqi - Nuk E Di A Me Sheh
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk E Di A Me Sheh".
3. Video është e këngës "Nuk E Di A Me Sheh", por nuk këndohet nga Naser Bytyqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Naser Bytyqi:


Komente 0