Më mbaj mend (për 1 muaj)

Naser Bytyqi - Më Ke Dasht Për Interes Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  8

Teper gjate te kam duru, me ty zemren e kam kall
ti kam fale gabimet t cilat, kerkush sti kishte fale.
Ti kam fale gabimet t cilat, kerkush sti kishte fale.

Ref:2x

Me ke dashte per interes, me ke dashte per avantur
vetem me zemren tane, nuk me ke dashur kurr.

Teper gjat un kam shpresu,
se nje dit ke me ndryshu.
Gabimin mat madh ne jet qe bana, ty qe te kam besu.
Gabimin mat madh ne jet qe bana, ty qe te kam besu.

Ref:4x

Me ke dashte per interes, me ke dashte per avantur,
vetem me zemren tane nuk me ke dashur kurr.Renditja: Top 200
Publikimi: 28/06/2012


Naser Bytyqi - Më Ke Dasht Për Interes
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Më Ke Dasht Për Interes".
3. Video është e këngës "Më Ke Dasht Për Interes", por nuk këndohet nga Naser Bytyqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Naser Bytyqi:


Komente 2