Më mbaj mend (për 1 muaj)

Naser Bytyqi - Ndarje Pa Kuptim Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

As unë se kam let
Ty mos më te pa
Zëmra se pranon
Ne qe jemi ndah

Syri veq loton
O hiq pa pushu
Kush ishte fajtori
Pse jemi largu

Ref. 2×
Ndarje pa KUPTIM
Ishte shpirti im
Te kam dasht me zëmër
Ty o loqka jeme
Se un vetem ty, vetem ty
Te kam dasht oj loqka jeme

Ti a e ki let
Pa mu me jetu
Dje ishe pran meje
E sot je pa mu

Syri veq loton
Hiq pa pushu
Kush ishte fajtori
Qe Na ka largu

Ref.
Ndarje pa KUPTIM
Ishte shpirti im
Te kam dasht me zëmër
Ty o loqka jeme
Se un vetem ty, vetem ty
Te kam dasht oj loqka jemePublikimi: 30/12/2016


Më Shumë Këngë Nga Naser Bytyqi:


Komente 0


Naser Bytyqi - Ndarje Pa Kuptim
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ndarje Pa Kuptim".
3. Video është e këngës "Ndarje Pa Kuptim", por nuk këndohet nga Naser Bytyqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.