Më mbaj mend (për 1 muaj)

Naser Lutfiu - Fushe E Male Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


fushe male,moj jeshile moj jeshile,
te vjen era tranofile tranofile te vjen era 2x
tranofilja ka qel vet o ka qel vet,
per dy vet o per dy vet ooo 2x,
per harshejke o per beqar djali rej,
o kercovar o kercovar djali rejni,
hajt te shkojm coco hajt te shkojm te rejm ne qat hije te ja qajm hallet Kesaj Dashnie ,
ksaj dashnie ,ksaj dashnie


Ky tekst u dërgua nga Coco Jambo

Naser Lutfiu - Fushe E Male
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fushe E Male".
3. Video është e këngës "Fushe E Male", por nuk këndohet nga Naser Lutfiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Naser Lutfiu:


Komente 0