Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nazife Bunjaku - Eja Ne Dasem Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ne dasmen time
ti zemra ime
eja e mos ngurro
ndonese na ndane
bashk nuk na lane
ti besoj ende me do
eja ne dasem eja .2 here
un te pres tek dera
dhe nese pyet
per ty dikush
do ti them se je krushq

Bini o ju tupana
hallin kush ma din
at qe e deshta un
sot e kam karshi
Bini o ju tupana
bini o veq per mua
at qe e deshta shum
sot skam te drejt ta dua ref 2 her.


Ky tekst u dërgua nga Ardi


Nuk kemi video për këtë këngë.
Nazife Bunjaku - Eja Ne Dasem
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Eja Ne Dasem".
3. Video është e këngës "Eja Ne Dasem", por nuk këndohet nga Nazife Bunjaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nazife Bunjaku:


Komente 0