TEKSTESHQIP

Nazife Bunjaku
Athu Ndoj Her Ke Ra N'dashni
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Athu Ndoj Her Ke Ra N'dashni" kënduar nga Nazife Bunjaku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.