TEKSTESHQIP

Nazife Bunjaku
Këngë Për Ndue Perlleshi
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Këngë Për Ndue Perlleshi" kënduar nga Nazife Bunjaku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Projekti muzikor ka ardhur para shikuesve artistikisht edhe me një videoklip, i cili u publikua më 30 Mars 2017.