TEKSTESHQIP

Nazife Bunjaku
Gabim I Ëmbël
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Gabim I Ëmbël" kënduar nga Nazife Bunjaku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Nuk gabojmë kur themi se një rëndësi të veçantë ka fakti që ky projekt u përcoll para shikuesve i punuar mjaft mirë edhe me një videoklip, i cili u publikua më 13 Prill 2018.