TEKSTESHQIP

Nazife Bunjaku
Moj E Mira
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Moj E Mira" kënduar nga Nazife Bunjaku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Duke patur parasysh impaktin pozitiv që përfitohet, ky krijim muzikor është përcjellë tek artdhashësit i kompletuar në spektrin vizual me anë të një videoklipi, i cili u publikua me datë 17 Korrik 2018.