TEKSTESHQIP

Nazife Bunjaku
Hajde Knojmi N’Lahut Malsisë
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Hajde Knojmi N’Lahut Malsisë" kënduar nga Nazife Bunjaku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për një përshtatje sa më të mirë, krijimi muzikor lansohet tek shikuesit i plotësuar në prizmin vizual me klip muzikor, i cili u publikua me datë 1 Tetor 2021.