TEKSTESHQIP

Nazife Bunjaku
Ç'po Habitet Bota Sot
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ç'po Habitet Bota Sot" kënduar nga Nazife Bunjaku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Këngën e kompozoi Hamëz Llapqeva, për tekstin është përkujdesur Refki Reshitaj, ndërsa okestracionin u realizuan Muhamet Selimi & Driton Fazliu.