Nesko
Nesko

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Emri i vërtetë:
  • Rines GjyrevciBiografia

BIOGRAFIA: Nesko është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 23 Mars 2017, Nesko publikon videoklipin "Skandal". Projekti i shumëpritur më në fund është lansuar. Bëhet fjalë për këngën “Skandal” të kantautorit Rines Gjyrevci i cili në botën artistike njihet si Nesko. Kënga e paralajmëruar është lansuar, derisa vet këngëtari pret që ky projekt të pëlqehet nga publiku. “Skandal” nuk është kënga e parë e Nesko-s, pasi që ai edhe më herët është prezantuar para publikut kosovar me disa projekte. Megjith...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0