Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nikollë Nikprelaj - Dul Lulija Te Bunari Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Dul Lumnia te bunari
Dul Lumnia oj te bunari
oh sa shum mue ka marr malli
oh sa shum Lumni m'ka marr malli

Ooj Lumni ohhooo
uh ha

Dul Lumnia per mem prit oh
Dul Lumnia moj per mem priteeee
oh sa shum une jam merzit eh
oh sa shum Lumni Jaaaaaaam merziiiteeeeeeee

Dul Lumnia n'kapixhik ohh
Dul Lumnia moj nkaaaaaaapixhiiikeee

Per me xhet ni djal arshik oh
Per me xhet lumni djaaaaal arshik eeee ooooooooo


Ky tekst u dërgua nga Entizam Syla

Nikollë Nikprelaj - Dul Lulija Te Bunari
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dul Lulija Te Bunari".
3. Video është e këngës "Dul Lulija Te Bunari", por nuk këndohet nga Nikollë Nikprelaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nikollë Nikprelaj:


Komente 0