Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nikollë Nikprelaj - Ti Moj Lulja E Malësisë

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Moj Lulja E Malësisë".
3. Video është e këngës "Ti Moj Lulja E Malësisë", por nuk këndohet nga Nikollë Nikprelaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Nikollë Nikprelaj - Ti Moj Lulja E Malësisë  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

04/06/2012

2012-06-04T00:46:54+00:00Ti moj lulja e Malesis
Per ty kanges du m ja nis
Per ty kët kange du me knu
Ta din gjithkush se Të Du
Oj lulja e Malesisë (2 her)

Babes e Nanes do t ju tham vet
Se te dua e t kam per jet
Kur pranvera te lulezoj
Krushqit per ty do ti qoj

Oj lulja e Malesisë o heej
Oj lulja e Malesisë o heej

Flokte zez fustan të kuqe
Ma e bukra do t'jesh ndër nuse
Ja merr hanes bukurinë
Ma shton Shpirto KRENARINË

Oj lulja e Malsisë o heej
Oj lulja e Malsisë o heej


Ky tekst u dërgua nga Rustem Gashi
Më Shumë Këngë Nga Nikollë Nikprelaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet