Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nikollë Nikprelaj - Krisi Pushka Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  3

O krisi pushka, flak u kall rinis
O ushton Tuzi e ushton Malsia
Ani ushton Tuzi e ushton Malsia

O krisi pushka e po ushton mali
O po vallzojn sebashku vajza e djali
Ani po vallzojn sebashku vajza e djali

O luje luje ti, luje luje themren o
O luje themren o se ma knaqe zemren o

Luje luje luje ti, luje luje gishtin o
Luje luje luje gishtin o se ma knaqe shpirtin o

O luje luje ti, luje luje themren oooo


Ky tekst u dërgua nga Malsori


Nuk kemi video për këtë këngë.
Nikollë Nikprelaj - Krisi Pushka
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Krisi Pushka".
3. Video është e këngës "Krisi Pushka", por nuk këndohet nga Nikollë Nikprelaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nikollë Nikprelaj:


Komente 0