A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ninel Conde - Matame

Teksti i këngës:

Me dices que te vas
que las cosas andan mal
que tu camino y el mio no van
que trate de entender
que todo es por mi bien
pero que siempre tendre tu amistad
estupida razon
maldito corazon

Matame de una ves
si no vas a volver a mi
si me voy a quedar sin ti...matame
matame de una ves
si me vas a dejar asi
si no vas a volver a mi...matame

no voy a vencer el frio
cuando ya no estes conmigo
no voy a olvidar las cosas
que aprendi...contigo

me dices que te vas
que las cosas andan mal
que tu camino y el mio no van
que trate de entener
que todo es por mi bien
pero que siempre tendre tu amistad
estupida razon
maldito corazon

matame de una ves
si no vas a volver a mi
si me voy a quedar sin ti...matame
matame de una ves
si me vas a dejar asi
si no vas a volver a mi...matame

no voy a olvidar las cosas que aprendi contigo.!!

Kemi krijuar një rubrikë të re me Akorde Këngësh Shqip. Ju lutemi të na ndihmoni nëse mundeni me akordet e kësaj kënge. Faleminderit për kohën tuaj!


(Nëse Keni)


(Mund të lihet bosh)


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019