A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • N
  • NR
  • 1001111-vet.

Audio

Video Link

NR - 1001111-vet.


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  8

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2003

2003-12-01T00:00:00

Song from the album:

"Egjeli"


1000000...1000000...1000000

Ref.

Bounce bounce bounce bounce
bounce bounce come on bounce
Bounce bounce bounce bounce
bounce bounce come on bounce
1001111-vet...vet...vet...vet
1001111-vet...vet...vet...vet

ErgeNR:

1001111-vet po dojn me hyp n'raket
me ik nga kjo jet e vertet shum e shkret
se o tu i njek nema e zotit
per mi infektu me trunin
e idiotit me levizje t'robotit
nuk e di a pe din qe shum kadale
je ka hec dostit bone lujte koqe edhe pak
shum shpejt ki me ra pi postit.

BimBimma:

Jom ka du me dek
prej sikletit po du mu pjek
si kejt tu hek per jet
edhe mu po m'vyn qajo raket
qe me ni shigjet me u hek
deri me ni bregdet ma mir e ma nxeht
pernime leht kurva ki me gjet
qetu kejt kena met
merre ni zhilet
nese je ka don me vet
pse jom ka filozofoj
1 thom 3 here menoj
se pe di ku karin tem po jetoj
po ha thoj se o nisoj
civilizim pa nivlizim
kena nevoj per orientim
fluturim me ni drejtim
pa kthim se s'kena indetifikim
termet per men u blloku trafiku
unmiku buxhetin e fiku erdh rreziku
u perplasem sikur titaniku
1001111 metra perfuni Atlantikut.

Ref.

Bounce bounce bounce bounce
bounce bounce come on bounce
1001111-vet...vet...vet...vet
1001111-vet...vet...vet...vet

Iliri:

S'ki qa kari ti me ik
prej sikletit duhesh me bertit
per raket ty t'kan lidh
kur mrrin atje ja nisin tyme t'zgidh
hajde pritni krejt me ren
qitni sene n'ven
se kejt hallakam osht ky sen
p... nanes tane ku po shkon
ti pa ren kejt kena me fluturu ne
n'at bote tjeter kena me ladru
veq ski faj se ketu sen so tu ndrru
gjinja jon tranu shiptart per me ik
ja kan nis raketa me maru
astronomin per 2 dit e kan msu
shum perpara jon tu shku pa menu
duhet me ja u vulos n'tru
edhe ngom qa po t'thom
se ku shkon ti qa bon
qyky sen kun nuk t'qon.

1001111-vet...vet...vet...vet
1001111-vet...vet...vet...vet


Lyrics submited by Besfort-shaqiri-viti   MrAlbbi
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019