Më mbaj mend (për 1 muaj)


NR - Mr. Problematiku

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mr. Problematiku".
3. Video është e këngës "Mr. Problematiku", por nuk këndohet nga NR.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

NR - Mr. Problematiku  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Këngë e albumit:

"Egjeli"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2003

2003-11-30T23:00:00+00:00ErgenR
Se në një mëngjes Afer nje liqeni
lindi Mr Zotri Problemi
Ai peshonte 7 kilogram
Per to u lajmrua ne ç'do program
Se rrena e tij fiton shperblimin nga e gjithe bota
Per femijun e vitit fitoi me se shumti vota
Mas kater mujve filloi me ec
Krejt femijet e mahalles filloi me i ngec
Se kerkush s'guxonte ti afrohej shtepis se tij
Se mund te pesonte nga nje goditje bateri
Ne shkoll filloi me shku kur i mbushi 4 vjet
Mujke me e nxon cilin pidh e dojke vet
Profesorat e respektonin se s'kishin qare
Se mund te fluturonin 1 nga 1 per dritare
Aj e ka MERCEDESIN tip Special
Me spojlera fellne e i kuq me alarm
Motorrin me 48 ventilla FE 12
Per 6 seconda prej 0 deri ne 130
Aj poashtu pronari i diskotekes HAPSIRA
Bone hine mrena beso qe tu plotsu DESHIRA
Kto shum e ka bo atentat
Mirpo mas deshtimit ska mujt me flejt rahat
N'havaje ka nje vikendic 5 kat
Apo ma saktesisht munesh me i thon pallat

BimBimmma
N'çat pallat aj shum kohe kalon
Shoqni,me Don ClaryguziGon
Kaniher i bashkangjitet edhe Mr.Pop
Edhe pse rreth tyne jon pidhat mat mira n'bot
SE,osht e ver8 qe 2pac-u ska dek
Aj dhe problematiku jon dosta te ver8
2pac-u jeton me 1 ishull qe kerkush per to ska ni
Tash osht i BARDH nuk osht mo i ZI
Problematiku e ka pas dost edhe qenin tem
Deri para faqes tij ata jon kon ne ç'do ven
Ata kan bo qe hala kerkush nuk kan ni
N'Mars e kan pas ni Shpi,ajo Shpi
Hala egziston,tash perdoret sikur atraksion
E nqofse don ti me vizitu at shpi
Lajmrohu n'angjencionin Gjelbrimi
Bileta kushton veq 25 $
Me kto e ki t'pagume edhe 1 rent a car
Anija kozmike niset n'4 e 20
Per me shum informata thirre 988
Kjo ke pjesa atraktive,tash pason aj informative
Mos gabon qe dikush problematikun ta shqetson
Se aj ty menjehere t'avullon
Edhe pse bombat atomike nuk i bondoron
Kjo ke ni biografi e shkurt per jeten e tij si fmi
Per pjes tjera vet keni me ni

ErgenR,BimBimma,Real 1
Un jom,Kush jom,Ju e dini vet
Un jom,Kush jom,Ju e dini vet
Un jom,Kush jom,Ju e dini vet
(Qoni durt perpjet 2x)
Un jom,Kush jom,Ju e dini vet
(Problematiku i armatosur me KHALIFA 78)

Real 1
Derisa ti e ki 1,2 plumin e ki n'kry
E hajt qetash ti nisja mu fry
Se per mikrofon jom virus
Edhe gjith e maj me veti ni fus me ta hek kryt si Rus
Me ta lon me ni Autobus
Veq se Hip Hopi o fillozofi
E ti veten tripa je tu e shti
Besom qefi prej vetit n'dhe ki me hi o fmi


Ky tekst u dërgua nga Plaurati
Më Shumë Këngë Nga NR:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet