Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Odin Dhe Anon

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
BIOGRAFIA: Odin Dhe Anon është një duo artistësh e njohur. Më datë 8 Gusht 2009, Odin & Anon publikojnë videoklipin "Mafia T'zit", në bashkëpunim me Shkupi Flow....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Luani Dhe Migjeni

Agon Dhe Bujar

Luli Dhe Besi

Marina Dhe Fabi

Yllka Dhe Ylli Ostergllava

Big Sell & Cannabis

Lezi Dhe Bedi

Hamdi Dhe Elmi Dakaj

Ahmet Beha Dhe Ziadin Sopi

Elhame Selmani Dhe Zoje Avdyli

Tags: Odin Dhe Anon, Odin & Anon, Odin, Anon


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet