Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


OG043 - Kur Je Larg  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

04/07/2011

2011-07-04T11:09:13


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kur Je Larg" kënduar nga OG043.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Nazmie Selimi. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

jo te gjitha dashurite
se ndryshojne mendimin tim
per ty te lutem ti mos ndrysho
kjo magji qe ke ne shpirt
nuk ka vler kur sta shikoj ne sy
aq shum jo mos u largo
un hija jote do qendroj ne jeten time

ref;
kur ti je larg
tek un ska diell
jasht bie shi mengjesi
dot nuk vjen

kur ti je shum larg
ska me qudi bota
me duket e kot
e vogel

kur ti je larg
tek un ska diell
jasht bie shi mengjesi
dot nuk vjen

kur ti je shum larg
ska me qudi bota
me duket e kot
e vogel si un dhe ti

jo nuk mun te them ty ik
nga vetmia kam(shum frike 2)
me duhet veq ta pranoj
jo nuk mund te them ty rri
ndoshta kte kerkoj largimin tend
jo une nuk e vendos
do ta pranoj kur do te vish
ne jeten time

kur ti je larg
tek une ska diell
jasht bie shi mengjesi
dot nuk vjen

kur ti je shum larg
ska me qudi bota
me duket e kot
e vogel

kur ti je larg
tek un ska diell
jasht bie shi mengjesi
dot nuk vjen

kur ti je shum larg
ska me qudi bota
me duket e kot
e vogel si un dhe ti

do mesohem dhe pa ty
gjith vetmin e vetme ta sfidoj
per nje shpres per nje takim
prap ne pritje do qendroj

ref;(2x)
kur ti je larg
tek un ska diell
jasht bie shi mengjesi
dot nuk vjen

kur ti je shum larg
ska me qudi bota
me duket e kot
e vogel

kur ti je larg
tek un ska diell
jasht bie shi mengjesi
dot nuk vjen

kur ti je shum larg
ska me qudi bota
me duket e kot
e vogel si un e tiMë Shumë Këngë Nga OG043:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet