Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


OG043 - Nuk Na Ndal  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

04/07/2011

2011-07-04T11:09:13


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nuk Na Ndal" kënduar nga OG043.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Hudra Aka Problemi. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Ne kte qe po ecim Rruges kush ka byth tna ndale
Nuk mha k*** se kush je ti Hajde mdil perballe
Ne kte qe po ecim Rruges kush ka byth tna ndale
Se perndryshe tfus ne toke ty o pidh perzgjalle

My Hudra : " cllevio "
Pse pse pse pse pseudonimi
Hudra a.k.a Problemi
Sja ha kari per me tmirin
Barazim del emri
Un emrin n'regjister
Tshkrujtur Kle viol
Po kam shum emra Mbiemra
qe mduhet ti perdor
Si pershmbull Teni tjeter,
Nlushnje mthrrasin Vole
Sepse dilja me revole
Jo me bile por me bole
Nypsilon, Mes vapes
Nates me berett
Dielli hena ndrronin turne
Se runin djalin E vet

Ne kte qe po ecim Rruges kush ka byth tna ndale
Nuk mha k*** se kush je ti Hajde mdil perballe
Ne kte qe po ecim Rruges kush ka byth tna ndale
Se perndryshe tfus ne toke ty o pidh perzgjalle

Shqipri Amerik New-York Tiron
ku kalova Femirin
Kurr ne zemer se harron
Egersirat ane e mbane
Qe luftojn brenda lekve
Kshu me ma fut
Najher djal i mir
najher dhe harbut
Shumicen e kohes
Jo ma ngut
Pup si hup
Ty ta gjujt sa erdha derdha
Me forc pa dredha dredha
Pa don ledha ledha hic (hic,hic)
U qive prom
Dhe prap bon
kot sngacmon
Kot nuk prek
Kom mentalitet shum perfekt
E bone veten
Un t'rash
Je burr grash
Sakat t'lash
Ku do vafsh
N'pidh t'nones tate
Futu prapsht
Dhe do qash

Ne kte qe po ecim Rruges kush ka byth tna ndale
Nuk mha k*** se kush je ti Hajde mdil perballe
Ne kte qe po ecim Rruges kush ka byth tna ndale
Se perndryshe tfus ne toke ty o pidh perzgjalle

My hudra: "cllevio"
Nuk njof trruk
Nuk njof Frik
Njof Nju jorki n'Amerik
Qe 6 vjet
Ateher..
Lash bicakun bleva thik
E pastaj Belgjik Bruksel
Vajta me paramendim
Mkapi neni 47 Nuk shikoja perendim
I denum
Diten gjum
Se naten beja pun
Jam tipik
Kunder dje
Sa dhe zoti behej me Stres
Sma ha kari nqofse vdes
Dhe N'parajs sbej kthes
Mble nmbules kam interes
Dil, t'hypi edhe t'zbres

Ne kte qe po ecim Rruges kush ka byth tna ndale
Nuk mha k*** se kush je ti Hajde mdil perballe
Ne kte qe po ecim Rruges kush ka byth tna ndale
Se perndryshe tfus ne toke ty o pidh perzgjalleMë Shumë Këngë Nga OG043:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet