Më mbaj mend (për 1 muaj)

Oldsquad

Oldsquad
Nuk ka akoma asnjë votë

Oldsquad është grup artistësh i njohur. Në Nëntor 2008, Oldsquad marrin pjesë në Nota Fest 2008 me këngën "Un Dhe Ti", në bashkëpunim me Ela.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment


Pjesëmarrja Në Festivale:


Komente 0