Më mbaj mend (për 1 muaj)

Oran G - Bang Bang Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


BANG BANG, AUUUAUUU, BANG BANG, TY T’KERCET, AUUUAUUU TI BERTET,
TE UN CIKAT VIN, CIKAT HYN RIN VISKY PIN MY BODY MA LEPIN CKA TY VIN UN I JAP SE I KAM MERAK VESHUR STRING APO KEJT CULLAK, SI KAJMAK SI NJE TORKE KATE KAT JA MBUSHY FTYREN KEJT ME SHLLAG, GJYKSIN KREJT DUKAT SE E KAM QEJF ME U HALLAKAT VEC PAK GAT KOMT ME JA HAP PER FLETA ME E KAP, EDHE LULEN ME JA LAG SE UN NUK I LO RAHAT NUK NGIHEM ME PAK NUK ME BEHET KUR BAJAT SE ZOTI MU KA FAL MERAKLI JAM SHUM MERAK, E ME KA DHAN SHUM TAKAT, QE KAM ME JA HUP UN KREJT FJALT NUK I LO KURR ME QAJT SE UN JA MBUSHI GOJEN PLOT ME MJALT,

BANG BANG, TY T’KERCET, AUAU TI BERTET,
BANG BANG, TY T’KERCET, AUAU TI BERTET,

BEJBI NESE DON VJEN E PROVON SE JE KA MA CON SHPUSI IM DON TA SHPON TI VEC TREGOM CILIN POZICION E DON ORAN G QEJFIN TA MBARON TE TREGON SE KJO PUN SHKON, SE KJO PUN ME PUTHJE FILLON ME KREVET MBARON SI ROKO BITHVE TE MSHON BITHEN TA TRANON, AS ME BERTIT NUK TLEJON, KU TE DHEMB TA LIMON KU KE BUT TA SHTERNGON, E TI TASH SHIKOJE KET STIL, SI TE HIN SI TE DRIDH SI JUPIN TA PIN, TA BLUN KAFEN ME MULLIN DING DING KREJT TE SHKRIN, TE KALL SI BENZIN A E DIN A PO DON ME DIT OJ CIK BOLL JE RIT, BOLL KE PRIT, EJA TA TREGOJ KET TEKNIK COMMON,

BANG BANG, TY T’KERCET, AUAU TI BERTET,
BANG BANG, TY T’KERCET, AUAU TI BERTET,
BANG BANG, TY T’KERCET, AUAU TI BERTET,
BANG BANG, TY T’KERCET, AUAU TI BERTET,

500 FEMNA, I KAM DHAN SHKOLL, TI TE HA SIKUR MOLL NUK TE LO ME FOL, TE UN NUK SHIKOJNE ORE SE UN TE PUNOJ DERI SA TE LODH TE TREGOJ KUSH NE KET VEND KOLL ghgh, KET E KAM PER TY, DERI SA TE SHKRIJ, ME MJALT PRAP TE LY, TRUPIN TA LEPI NGADAL TE HI ZENIN TA NDI PER ATA PO E NDROJ PO E CES NE GJASHTEN SHPEJTSI FAU 6 BEJBE, ROKO G, VET ME THU KUR ME KSHYR NE SY, KUR TE HIPI PERMBI VET E LIP ME TA HI, SE KESHTU TE KAM MSU E QEF E KI, MA SHUM SEKSI SHUM PAK, PAK POEZI, HARDCORE, TI E DON PER ATA BEJBI VJEN TE UN DHE USHTRON, SE UN JAM AJ QE, SHPINEN TA FERKON, TA LAKON, TE TROLLON NE DOGI POZICION, EDHE KAMASUTRA BITCH NESE DON, KOMT TI SHTREMON E TRUPIN TA LIRON, COMMON,

BANG BANG, TY T’KERCET, AUAU TI BERTET,
BANG BANG, TY T’KERCET, AUAU TI BERTET,
BANG BANG, AUAU,
BANG BANG, AUAU,
UUUUUUUUUUUUUHHHHHHHHHHHH


Ky tekst u dërgua nga Bloody Wolf


Nuk kemi video për këtë këngë.


Oran G
Publikimi: 08/06/2012


Oran G - Bang Bang
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bang Bang".
3. Video është e këngës "Bang Bang", por nuk këndohet nga Oran G.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Oran G:


Komente 0