Më mbaj mend (për 1 muaj)

Oran G - String Pika Pika Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


ejj hekmani qeta pi studio se smuj me inqizu.....me ni fjal ja nis filloj jo me 2 ekspodoj hajt me te treten sex vazhdoj e krejt banes nkom i qoj 2 te 4 pi pindoj se tash tetes ja ferkoj se keshtu i argetoj e 2 heti i 2 shkatrroj ti je aj qe xhelezon kam shikon si jetoj vip po bllokoj ku pom cohet unh po shkoj ti xhelozon po mu sma ndin qikat hiq pa i thirr po vin vin vin te un rrin ty te kalojn e te marin te shtyjn
ani ju moj qika me strings pika pika .........
krejt qikat mu pom dojn sex gure mu pom thojn kur dy folje smun duroj taman vin me mar ne goj as sum presin ne shpio tre shkojm e atje na vazhdojm stila te ndryshme na provojm gen gen gen gen beng krejt ledis ne ket vend..........


Ky tekst u dërgua nga InternacionalOran G
Publikimi: 23/06/2007


Oran G - String Pika Pika
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "String Pika Pika".
3. Video është e këngës "String Pika Pika", por nuk këndohet nga Oran G.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Oran G:


Komente 0