A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Orges - Cmendem Per Ty  (Feat. Brikena Asa)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

15/09/2010

2010-09-15T15:58:50

Featuring

Brikena Asa

Pjesëmarrëse në

Top Fest 7


ORGES - 1X
-=-=-=-=
Shume gjera brenda
vetes time po ruaj zemer,
fjalet po me tradhetojne,
Ti them ty,
Z'dua te lutem ty une
vec me thuaj nje fjale.

Dua te ndjesh ti
te gjithe fjalet e mia, zemer
Ne krahet e mi,
Ty te kem,
S'jane lojra fjalesh
Dua vec un me ty qe te jem.
Se te dua.

BRIKENA - 2X
-=-=-=-=-=
Se do c'mendem per ty,
Dua enderrat ti z'gjoj,
Dhe per syt e tu
dua une te jetoj,
C'mendem per ty
Dhe fjalen te dua
Dua ta degjoj.

XHEJSI - 2X
-=-=-=-=
Boy come over,
I got the hit,
Im coming so hot, so come
Step to me.


Ky tekst u dërgua nga  unknow


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019