A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Orhan Dushullovci - Ne Ket Nat


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

22/03/2010

2010-03-22T03:52:43

Ne ket nat plot çudi
Rrall kam pa nji vajz si ti
Je si zjarr je si stuhi
Po vallzon si me magji

Hajt hajt dridhu mos pusho
Zemren time ma qetso
Syt nuk mund ti ndaj nga ti
Si e luan at shami

Po m tranon sa mir po lun
Loja jote nuk ka fund
Eh kjo nat sa shpejt po shkon
Si ta ndal o zot ndihmom


Ky tekst u dërgua nga  Orhan


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019