Më mbaj mend (për 1 muaj)

Pamela Thellipi - Vogelushja Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Dikur ti e vogel
Por tani je rritur
Ja te erdhi dita moj
Dita per te ikur

Ti u dashurove
Me nje djale beqar
Sot te erdhi dita moj
Te vij te te marr

Kur dole ne valle
Me nene e babane
Lotet nga qerpiku moj
Mbi fustane te rane

Refereni:
Ja erdhi bandilli
Ty moj te te marr
Me shami te kuqe moj
Me fustan te bardhePublikimi: 29/07/2016


Pamela Thellipi - Vogelushja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vogelushja".
3. Video është e këngës "Vogelushja", por nuk këndohet nga Pamela Thellipi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0