Më mbaj mend (për 1 muaj)

Pandeli Frroku - Gabim Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

A thua me kujton
ashtu si un
te kujtoje ty
a thua kohen ndalon
ashtu si un
e ndaloje per ty
e pyes veten ku je
ndoshta nje tjeter
ti ke
ky fakte me turturon
qetsin po ma shkatrron
dua te ik
un sa me large
te shkuaren tutje
ta flake
jo nuk mundem me
cdo nate
un ty po t'shoh

Ref 2x

Kto qe kaluam ne
si mund ta quajm
nuk e di si mej vu emer
nese ishte gabim
kte gabim
po mbaje ne zemer

erresira po mbulon
te shfaqem n'drite
jo nuk po mundem
nuk e di a me kupton
po t'therras
a me degjon
po me vrasin
shume kujtimet
kohes qe kaluam bashke
i kam lodh aq shum mendimet
sa dhe koha
skthehet pas

Ref 2x

Kto qe kaluam ne
si mund ta quajm
nuk e di si mej vu emer
nese ishte gabim
kte gabim
po mbaje ne zemer

Ky tekst u dërgua nga PukjaniPublikimi: 10/07/2015


Më Shumë Këngë Nga Pandeli Frroku:


Komente 0


Pandeli Frroku - Gabim
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gabim".
3. Video është e këngës "Gabim", por nuk këndohet nga Pandeli Frroku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.